SBX kemp na Božím Daru

Sport Club Fun pořádá od  22. 3. 2015 na Božím Daru snowboardcrossový kemp pro kluky a holky ve věku 8 až 15 let, kteří nechtějí sedět doma u telky, ale rádi by zapracovali na svojí technice jízdy na snowboardu, stali se celkově lepšími jezdci a možná i členy snowboardcrossové reprezentace.

Během pěti dní se bude dvoufázově pilovat technika jízdy v boulích, klopených zatáčkách, na skocích či jiných překážkách v připravené SBX trati a snowparku. Na konci kempu proběhne závod, kde účastníci mezi sebou poměří své síly. Koučovat a cenné rady bude rozdávat trenér Evy Samkové, Jakub Flejšar. Na všechno přijede dohlédnout a poradit nejrychlejší holka vesmíru Eva Samková.

Cílem kempu je předat zkušenosti mladým jezdcům, rozvíjet tento sport a najít talentované děti, které by se snowboardcrossu nadále věnovaly.

Termín: 22. 3. – 26. 3. 2015
Zahájení: 22. 3. v 17:00 – Boží Dar 86
Zakončení: 26. 3. ve 13:00 obědem
Doprava na kemp: vlastní

Ubytování
Apartmány 86, kde je zajištěno: plná penze, společenská místnost.

Komu je kemp určen
Dětem ve věku 8 až 15 let, které již základy jízdy na snowboardu zvládají a chtějí se zdokonalit.

Ježdění
4 dny dvoufázového tréninku v SBX trati a snowparku a závod v rámci kempu.

Dále na programu
Přednášky (technika jízdy v SBX trati, pravidla, údržba snowboardů, vybavení, první pomoc), videokoučink, regenerace, cvičení, společenské hry.

Koučové
Jakub Flejšar, a Eva Samková.

Přihlášky
Při zájmu o kemp nám napište základní informace o sobě (jméno, věk, telefonní a emailový kontakt) na adresu: lenka@sportclubfun.com. (My vám nazpět pošleme doplňující informace o platbě a zařazení na kemp.)

Cena
4500 Kč (v ceně je zahrnuto: ubytování s plnou penzí, permice, koučink)

Partneři kempu
Úsek snowboardingu SLČR